17 yıllık bir birikime sahip Plast Grup olarak Konya’da kurulan firmamız plastik kalıp, kompozit ürünler, modelleme ve kalıp projeleri geliştirerek; otomotiv, iş makinaları, gıda sektörü, savunma sanayi ve mobilya dekorasyon sektörlerine spesifik ürünler üretmiştir. 17 yıllık bir birikim ile Turizm sektörüne yönelik faaliyetlerimiz başlamıştır. Waqua Markası adı altında ilk ürünü olan İkarus ile sektörde dikkati üzerine çekmeyi başarmış olan Plast Grup, yine Turizm sektörüne; Denizaltı, Helikopter, Denizaltı Seyir Katamaranı, Suda ve karada hareket kabiliyetine sahip Karavan, Su üzerinde yüzen Kamelyalar üretimi yatırımlarını gerçekleştirerek AR-GE çalışmalarına başlamıştır.

Zamana Ayak Uyduruyoruz…

Profesyonel ekibimizle Kovid-19 mücadelesine yönelik farklı dezenfeksiyon cihazlarını müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. 
Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda dezenfekte olmanın çok önemli olduğu bu günler de bizde üzerimize düşeni yaptık ve sizler için tedbir amaçlı Waqua Ikarus, Waqua Thema ve Waqua Rapid  Dezenfeksiyon Cihazını ürettik. 

Yüksek kalitede ki ürünlerimiz, piyasada var olan Tünel ve Kabin olarak adlandırılan diğer ürünlerden farklıdır. Piyasada yer alan emsal ürünlerin kapalı kabin olmaları nedeniyle, kulanılan dezenfektana göre solunum yoluyla insanlara zarar verme olasılığı vardır. Bilim Kurulunun da bu kabinler ile ilgili olumsuz görüş belirttiği bilinmektedir.

Waqua Dezenfeksiyon cihazlarının en önemli özelliği açık olması ve 6 ila 7 noktadan dezenfektanı püskürterek etkili sonuçlar doğurmasıdır.

İnovasyonda Fark Yaratıyoruz...

Başkalarının pes ettiği yerde bizim işimiz başlıyor.

Bizi Arayın!

Estetik açıdan güçlü, dünyada eşi ve benzeri olmayan bir teknolojiye sahip ikarus ve yakında çıkacak diğer tüm ürünlerimiz ile ilgili bizimle +90 332 502 02 95 numaralı telefondan veya info@waqua.com.tr mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.