Waqua Ikarus Çıktı

26.02.2020

Waqua Dezenfeksiyon Cihazları, IKARUS yeni nesil duş kabini ile Turizm sektörüne tedarikçi olarak hızlı bir giriş yaptı.

İsmini tarihin mütevazi, savaşçı ve özgürlüğüne düşkün kahramanından alan IKARUS, özgün bir tasarıma sahip, mekanlarınıza estetik güzellik katmayı hedeflemiş, özellikleriyle kullanıcısıyla bir bağ kurmayı başarmış bir üründür.

Tarzı ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran IKARUS; Tüm oteller, spor salonları, spa merkezleri, plajlar ve villalar için tasarlanmış, su tasarruflu kullanımı ile yeni nesil duş kabinidir.

Ayrıca farklı renk alternatifleriyle veya isteğe bağlı renk alternatifleriyle de göz doldurmaktadır.

  • Estetik ve Sağlam Fiber Gövde: Dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. 230 kg kadar taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Su Tasarrufu: Minimum 1 bara kadar su basınçlarında dahi çalışma olanağı sağlar. Kullanıcısına 7 farklı bölgeden fıskiye ile tazyikli su vererek su tasarrufunu hissettirmez.
  • Kaymaz Ayak Tabanlığı: Kullanıcı için son derece güvenlidir. Islak zeminlerin kayganlık riskini dokusu ve yapısıyla ortadan kaldırır.
  • Akıllı Sensor Teknolojisi: Sensorleri sayesinde kullanıcının kullandığı sürece çalışır. Kullanıcı kabini terk edince otomatik olarak kapanır.
  • Antibakteriyel Gövde: Bakteri barındırmaz malzemeden yapılmıştır. Üzerinde ki boya özelliği sayesinde tuza, klora ve korozyona karşı dirençlidir.

1 Yıllık bir çalışma sonucunda geliştirilen IKARUS’a sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA KEŞFET