Hemetra Arge Çalışmaları Bitti!

24.02.2020

Bundan tam 1 yıl önce öyle bir şezlong geliştirelim ki, estetik olarak güçlü, fakat kullanılabilirlik olarak çok daha güçlü bir ürün olsun diyerek başlamıştı ar-ge çalışmalarımız.

Nihayetinde uzun çalışmalar sayısız tasarımlar ve sayısız toplantılar sonucunda herkesin beğenisini toplayan, kullanışlı bir şezlong çalışmamız ortaya çıktı. Özellikle deniz turizminde kimi zaman sıradan, kimi zaman estetik ama konforsuz şezlonglar kullanıcıları tarafından eleştirilere maruz kalıyordu. Öyle bir şezlong tasarlayalım ki; insan fizyolojisine uygun ortopedik ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek işlevsel bir şezlong olmalı ve günümüz estetik anlayışı standartlarına da uygun olmalı.

En ince ayrıntılarına kadar düşündüğümüz HEMETRA nihayet ortaya çıktı. Güneş enerjisi ile çalışan, telefon, tablet, dizüstü bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı şarj edebileceğiniz, +4 soğutucu muhafaza dolabı ile içeceklerinizi, ilaçlarınızı muhafaza edebileceğiniz, küçük değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz şifreli dolabı ile harika bir ürün çıktı ortaya.

Ayrıca ayarlanabilir baş ve ayak kısmı ile oturum şeklinize göre ayarlanabilir, süngeri ve kumaşı ile ortopedik yapıda, su geçirmez ve leke tutmaz özelliklidir. Güneşin açısına göre gölgelik ayarlaması ile tadınızı kaçırmayacak.

İsteğe bağlı olarak opsiyonel özellikleri ile; masaj yaptırabilir, led ekranı ile videoları seyredebilir, wifi bağlantısı ile internette gezinebilir, müzik dinleyebilir ve nozul buhar sistemi ile ferahlayabilirsiniz.

Siz de bu ürünün sahibi olmak istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilir ön siparişinizi verebilirsiniz.

DAHA FAZLA KEŞFET